CONFIDENCE IN TOMORROW

Tere tulemast Euler Hermese veebisaidile. Oleme maailma suurim krediidikindlustuse, käenduse ja nendega seotud finantsteenuste pakkuja. Soovime teile pakkuda tuge äritegevuse laiendamisel.
Võtke meiega ühendust
Anname teile põhjalikku ja värsket teavet teie klientidega seotud riskide kohta. Teil on võimalik oma kliendisuhteid paremini jälgida ja hallata.
Teie nõuded ostjate vastu on kaitstud ning rahakäive ja kasumlikkus paremini tagatud. Pangad, audiitorid ja investorid saavad teie ettevõtte tugevuses kindlad olla.
Aitame märgata kasvu- ja laienemisvõimalusi. Vabanevad ressursid võimaldavad teil hakata tegema koostööd uute klientidega ja laieneda uutele turgudele.

Miks tasub koostööd teha just meiega?

Suurim kogu maailmas

Üle 70

riigi üle kogu maailma
Pakume prognoose

40 miljonit

jälgitavat ettevõtet
Kindel alus

AA

krediidireiting Standard & Poor’silt  
Soovime kaitsta teie äritegevust ja aidata teil edu saavutada. Meie teadmised ärivaldkondade, ettevõtete ja riikide kohta aitavad teil teha selgeid ja vähem riskantseid otsuseid. Pakume keerulises ärikeskkonnas tõhusaid lahendusi, mis kaitsevad teie ettevõtet ja hoiavad selle finantstervist. Meie krediidikindlustus- ja riskijuhtimisteenused toetavad teie äritegevust nii kodus kui ka välismaal ning meie pakutav käendus annab teie äripartneritele kindlustunde, et teie lepingulised kohustused saavad täidetud. Meie kogutud teave aitab teil leida parimaid potentsiaalseid äripartnereid ja pakkuda neile sobivaid lepingutingimusi. Jälgime krediidiriske, et teil oleks lihtsam vältida varalist kahju ja olla alati kursis oma äripartnerite finantsstabiilsusega. Maksehäirete korral aitame teil võlgu sisse nõuda, et teie saaksite keskenduda äritegevusele.