CONFIDENCE IN TOMORROW

Laipni lūdzam Euler Hermes vietnē! Mēs esam pasaules lielākais tirdzniecības kredītu apdrošināšanas, galvojuma zīmju un citu saistīto finanšu pakalpojumu sniedzējs. Mūsu mērķis ir atbalstīt jūsu uzņēmuma izaugsmes plānus.
Sazinieties ar mums
Piekļūstiet visaptverošai un aktuālai informācijai par risku, kurš pastāv jūsu klientu portfelī. Izsekojiet klientu attiecībām un pārvaldiet tās ar lielāku pārliecību.
Jūsu pircēju un pasūtītāju parādi būs aizsargāti un jūsu naudas plūsma un peļņa — stabilāka. Bankām, revidentiem un investoriem būs labi redzams jūsu uzņēmuma spēks.
Saskatiet iespējas augt un paplašināties. Atbrīvojiet resursus, lai attīstītu tirdzniecību ar jauniem klientiem un jaunos tirgos.

Kādēļ sadarboties ar mums?

Globālais līderis

70+

pasaules valstīs
Prognozējoši ieskati

40 milj.

businesses monitored
Drošs pamats

AA

Standard & Poor’s reitings  
Mūsu mērķis ir aizsargāt jūsu uzņēmumu un palīdzēt jums gūt panākumus. Ieskats nozarēs, uzņēmumos un valstīs ļaus jums pieņemt skaidrus lēmumus ar mazāku risku. Mēs piedāvājam efektīvus risinājumus sarežģītā uzņēmējdarbības vidē, aizstāvot jūsu uzņēmumu un aizsargājot korporatīvo finanšu stabilitāti. Mūsu kredīta apdrošināšanas un riska pārvaldības pakalpojumi palīdz jums veikt tirdzniecību gan savā valstī, gan ārzemēs, un galvojuma zīmes apliecina jūsu darījumu partneriem līgumsaistību pildīšanu. Mūsu īpašie dati ļauj identificēt uzņēmumus, ar kuriem veikt tirdzniecību, un pareizos piedāvājamos nosacījumus. Mēs uzraugām kredītapdraudējumus, palīdzot izvairīties no finansiāliem zaudējumiem un izprast darījumu partneru finansiālo stabilitāti. Ja jūs saskaraties ar saistību neizpildi, mēs palīdzam jums piedzīt parādus, ļaujot jums veltīt vairāk uzmanības savas uzņēmējdarbības attīstīšanai.