CONFIDENCE IN TOMORROW

Witamy w Euler Hermes.
Jesteśmy światowym liderem w dziedzinie ubezpieczeń kredytu kupieckiego i innych powiązanych usług finansowych. Naszym celem jest wspieranie Twoich planów rozwoju biznesu.

Więcej o Nas

Pobierz Raport Branżowy Euler Hermes!

Zobacz jak prezentują się rozliczenia w poszczególnych branżach oparte o miesięczną analizę ponad 400 tysięcy przedsiębiorstw.
Wiadomości
Zobacz wszystkie...

Już 20 lat wspieramy Polskich przedsiębiorców

Grupa Euler Hermes w Polsce oferuje rozwiązania dopasowane do specyfiki i indywidualnych potrzeb firm prowadzących sprzedaż z odroczonym terminem płatności.

Dlaczego my?

Zaangażowanie

55 000+

klientów na całym świecie

Doświadczenie

40 millionów

monitorowanych firm

Solidne podstawy

rating AA

od Standard & Poor's

Skontaktuj się z nami

Napisz do nasChcemy chronić Twoją firmę i pomagać Ci w osiąganiu sukcesów. Informacje na temat branż, firm i krajów pomogą Ci podejmować lepsze decyzje, obarczone mniejszym ryzykiem. Oferujemy skuteczne rozwiązania w trudnym otoczeniu biznesowym, chroniąc Twoją firmę i zabezpieczając jej dobrą kondycję finansową. Oferowane przez nas usługi ubezpieczeń należności oraz zarządzania ryzykiem pomagają w prowadzeniu działalności w kraju i za granicą, a dzięki gwarancjom Twoi kontrahenci będą mieli pewność realizacji zobowiązań umownych. Nasze zastrzeżone dane pozwalają zidentyfikować docelowych kontrahentów i warunki, jakie należy im zaoferować. Monitorujemy zagrożenia kredytowe, pomagając Ci uniknąć strat finansowych i poznać stabilność finansową partnerów w biznesie. W razie nieuregulowania płatności pomagamy w windykacji długów, a Ty możesz skoncentrować się na rozwoju działalności.