EULER HERMES POLSKA

Zobacz jak możemy pomóc
Zobacz jak możemy pomóc
sdfsdf
Zobacz jak możemy pomóc
sdfsdf
Zobacz jak możemy pomóc

Najnowsze aktualności i raporty Euler Hermes

WIADOMOŚCI
Regularnie zamieszczane najświeższe wiadomości o rozwoju sytuacji w sektorach i krajach pochodzących z całego świata

Wiadomości
ANALIZY
Regularnie publikujemy raporty na temat globalnego morale płatniczego, upadłości i analiz sektorowych i branż
Raporty i Analizy
PLIKI DO POBRANIA
Informacje prawne i zbiory dokumentów do pobrania
Pliki do pobrania

img desc

maj 27, 2020 | Wiadomości

Recesja już potwierdzona, ale uwaga na drugi cios ze strony protekcjonizmu

Największy od I kwartału 2009 roku spadek w wymianie towarowej. jest tylko pierwszą częścią całej historii. Autorski wskaźnik Euler Hermes – Trade Momentum Index pokazuje, że w II kw. nastąpi prawdopodobnie jeszcze większy spadek (zob. Rysunek 1), gdyż kwiecień może oznaczać spadek -13% r/r.

img desc

maj 26, 2020 | Wiadomości

Niemiecko-Francuski balon próbny unii fiskalnej

18 maja niemiecka kanclerz Angela Merkel i francuski prezydent Emmanuel Macron zaproponowali utworzenie jednorazowego silnego funduszu odbudowy w wysokości 500 mld euro (3,6% PKB UE w 2019 r.) z przeznaczeniem na pomoc tym gospodarkom, które najbardziej zostały dotknięte pandemią Covid-19.

img desc

maj 18, 2020 | Wiadomości, covid-19

Niemcy: Dramatyczny spadek pkb w I kw. To wierzchołek góry lodowej

Kryzys Covid-19 pokrzyżował plany niemieckiej gospodarce. Według wstępnych szacunków Federalnego Urzędu Statystycznego spadek PKB w I kw. 2020 r. wynosi mocne -2,2% kw./kw.

WSZYSTKIE WIADOMOŚCI

Już 20 lat wspieramy Polskich przedsiębiorców

Grupa Euler Hermes w Polsce oferuje rozwiązania dopasowane do specyfiki i indywidualnych potrzeb firm prowadzących sprzedaż z odroczonym terminem płatności.

Euler Hermes Polska

Dlaczego Euler Hermes?

55 000+

Klientów na całym świecie

40 milionów

monitorowanych firm

rating AA

od Standard & Poor’s 
Zadzwoń +48 22 233 4444 Napisz do nas!
Chcemy chronić Twoją firmę i pomagać Ci w osiąganiu sukcesów. Informacje na temat branż, firm i krajów pomogą Ci podejmować lepsze decyzje, obarczone mniejszym ryzykiem. Oferujemy skuteczne rozwiązania w trudnym otoczeniu biznesowym, chroniąc Twoją firmę i zabezpieczając jej dobrą kondycję finansową. Oferowane przez nas usługi ubezpieczeń należności oraz zarządzania ryzykiem pomagają w prowadzeniu działalności w kraju i za granicą, a dzięki gwarancjom Twoi kontrahenci będą mieli pewność realizacji zobowiązań umownych. Nasze zastrzeżone dane pozwalają zidentyfikować docelowych kontrahentów i warunki, jakie należy im zaoferować. Monitorujemy zagrożenia kredytowe, pomagając Ci uniknąć strat finansowych i poznać stabilność finansową partnerów w biznesie. W razie nieuregulowania płatności pomagamy w windykacji długów, a Ty możesz skoncentrować się na rozwoju działalności.