Poistenie pohľadávok

Sme popredný svetový poskytovateľ poistenia pohľadávok a ďalších súvisiacich finančných služieb. Naším cieľom je podporiť vaše plány pre rast podnikania.

Získajte ponuku
Získajte ponúku
Spokojnosť
klientov na celom svete
Skúsenosti
monitorovaných firiem
Pevné základy
podľa agentúry Standard & Poor’s

jan 21, 2021

Hlavnou hnacou silou globálneho rastu sa stáva vakcína voči ochoreniu Covid-19.

 

 

nov 03, 2020

Spoločnosti v Európe vrátane Slovenska čelia poklesu ich podnikateľských príjmov v dôsledku pandémie koronavírusu.

okt 01, 2020

Skupina Euler Hermes, svetový líder v oblasti poistenia pohľadávok, dnes oznamuje, že Wilfried Verstraete, CEO a predseda predstavenstva, sa rozhodol po 12 úspešných...
Euler Hermes na Slovensku
02/5828 0911
Napíšte e-mail
Kontaktujte nás
Naším cieľom je chrániť vaše podnikanie a pomôcť vám uspieť. Poznatky o priemyselných odvetviach, spoločnostiach a krajinách vám pomôžu robiť jasné rozhodnutia s menším rizikom. Ponúkame efektívne riešenia v náročnom podnikateľskom prostredí, pričom chránime vaše podnikanie a finančné zdravie vášho podniku. Naše služby poistenia pohľadávok a riadenia rizík vám pomôžu obchodovať doma alebo v zahraničí a poistenie záruk uisťuje vašich obchodných partnerov, že zmluvné záväzky budú splnené. Údaje, ktoré vlastníme, identifikujú cieľové spoločnosti pre obchod a aké správne podmienky im ponúknuť. Monitorujeme hrozby pohľadávok a pomáhame vám vyhnúť sa finančným stratám a pochopiť finančnú stabilitu vašich obchodných partnerov. Keď sa váš partner dostane do platobnej neschopnosti, pomôžeme vám vymáhať vaše pohľadávky a vy sa zatiaľ môžete zameriavať na rozvoj vašej firmy.