Poistenie pohľadávok

Sme popredný svetový poskytovateľ poistenia pohľadávok a ďalších súvisiacich finančných služieb. Naším cieľom je podporiť vaše plány pre rast podnikania.

Spokojnosť
klientov na celom svete
Skúsenosti
monitorovaných firiem
Pevné základy
podľa agentúry Standard & Poor’s

img desc

apr 28, 2021

Závod o zotavenie ekonomík po pandémii Covid-19: 7 kľúčových prekážok

Po dlhých mesiacoch ekonomických problémov sa globálna ekonomika začala ozdravovať.

img desc

mar 15, 2021

Slovensko v hodnotení indexu digitalizácie mierne pokleslo

V celosvetovom prieskume spoločnosti Euler Hermes merajúcom úroveň digitalizácie krajín sa Slovensko umiestnilo na 44. mieste, pričom oproti poslednému prieskumu spred dvoch rokov sme klesli o 4 priečky.

img desc

feb 17, 2021

Trh s vakcínami proti Covid-19 už vygeneroval miliardy a bude ešte rásť

Očkovanie obyvateľstva voči ochoreniu Covid-19 znamená nádej pre celý svet v snahe zastaviť šírenie tohto nebezpečného vírusu.

Euler Hermes na Slovensku
Naším cieľom je chrániť vaše podnikanie a pomôcť vám uspieť. Poznatky o priemyselných odvetviach, spoločnostiach a krajinách vám pomôžu robiť jasné rozhodnutia s menším rizikom. Ponúkame efektívne riešenia v náročnom podnikateľskom prostredí, pričom chránime vaše podnikanie a finančné zdravie vášho podniku. Naše služby poistenia pohľadávok a riadenia rizík vám pomôžu obchodovať doma alebo v zahraničí a poistenie záruk uisťuje vašich obchodných partnerov, že zmluvné záväzky budú splnené. Údaje, ktoré vlastníme, identifikujú cieľové spoločnosti pre obchod a aké správne podmienky im ponúknuť. Monitorujeme hrozby pohľadávok a pomáhame vám vyhnúť sa finančným stratám a pochopiť finančnú stabilitu vašich obchodných partnerov. Keď sa váš partner dostane do platobnej neschopnosti, pomôžeme vám vymáhať vaše pohľadávky a vy sa zatiaľ môžete zameriavať na rozvoj vašej firmy.