POISTENIE POHĽADÁVOK

Sme popredný svetový poskytovateľ poistenia pohľadávok a ďalších súvisiacich finančných služieb. Naším cieľom je podporiť vaše plány pre rast podnikania.
02/5828 0911
rozšíriď svoje podnikanie Podporte svoj rast
ako sa správať k svojim zákazníkom Znížte svoje nedobytné pohľadávky
ktoré problémy v zahraničnom obchode by mohli zabrániť alebo oddialiť platbu Objavte nové trhy
ďalšie finančné prostiedky z banky Chráňte svoj cash-flow

Plánujete obchodovať s novými odberateľmi alebo vstupujete na nové trhy? Obávate sa neuhradenia vašich pohľadávok?

Ponúkame efektívne riešenia v náročnom podnikateľskom prostredí, pričom chránime vaše podnikanie a finančné zdravie vášho podniku. Monitorujeme hrozby pohľadávok a pomáhame vám vyhnúť sa finančným stratám a pochopiť finančnú stabilitu vašich obchodných partnerov.

Preverte si zadarmo bonitu až 3 svojich odberateľov

Preveriť odberateľa tu
Analýza bonity odběratelov
Spokojnosť
klientov na celom svete
Skúsenosti
monitorovaných firiem
Pevné základy
podľa agentúry Standard & Poor’s

img desc

máj 21, 2020

Oživenie dopytu po nových autách v Európe bude pomalé

Po zastavení výroby v automobilovom priemysle spôsobenej pandémiou koronavírusu sa už začali objavovať prvé znaky opätovného záujmu o nové vozidlá

img desc

máj 14, 2020

Lower for longer: Covid-19 to weigh on interest rates

The massive, prolonged intervention of central banks on global government bonds will remain a major factor.

img desc

apr 23, 2020

Reopening the world: Beware of false starts

Managing the reproduction rate of the virus effectively will mean most economies will function at 70% to 80% of their potential for two-three quarters.

02/5828 0911
Napíšte nám
Euler Hermes na Slovensku
Naším cieľom je chrániť vaše podnikanie a pomôcť vám uspieť. Poznatky o priemyselných odvetviach, spoločnostiach a krajinách vám pomôžu robiť jasné rozhodnutia s menším rizikom. Ponúkame efektívne riešenia v náročnom podnikateľskom prostredí, pričom chránime vaše podnikanie a finančné zdravie vášho podniku. Naše služby poistenia pohľadávok a riadenia rizík vám pomôžu obchodovať doma alebo v zahraničí a poistenie záruk uisťuje vašich obchodných partnerov, že zmluvné záväzky budú splnené. Údaje, ktoré vlastníme, identifikujú cieľové spoločnosti pre obchod a aké správne podmienky im ponúknuť. Monitorujeme hrozby pohľadávok a pomáhame vám vyhnúť sa finančným stratám a pochopiť finančnú stabilitu vašich obchodných partnerov. Keď sa váš partner dostane do platobnej neschopnosti, pomôžeme vám vymáhať vaše pohľadávky a vy sa zatiaľ môžete zameriavať na rozvoj vašej firmy.