Poistenie pohľadávok

Sme popredný svetový poskytovateľ poistenia pohľadávok a ďalších súvisiacich finančných služieb. Naším cieľom je podporiť vaše plány pre rast podnikania.

Získajte ponuku
Spokojnosť
klientov na celom svete
Skúsenosti
monitorovaných firiem
Pevné základy
podľa agentúry Standard & Poor’s

img desc

okt 01, 2020

Euler Hermes oznamuje zmenu vo vedení na pozícii CEO

Skupina Euler Hermes, svetový líder v oblasti poistenia pohľadávok, dnes oznamuje, že Wilfried Verstraete, CEO a predseda predstavenstva, sa rozhodol po 12 úspešných rokoch pôsobenia odstúpiť zo svojej vedúcej funkcie.

img desc

sep 14, 2020

HDP Slovenska sa vráti na predkrízovú úroveň až v druhej polovici 2022

Oživenie ekonomík po pandémii koronavírusu bude v jednotlivých krajinách postupné a nerovnomerné.

img desc

júl 29, 2020

Takmer 150 veľkých spoločností vo svete skrachovalo v Q2 2020

V druhom štvrťroku 2020 sa celosvetovo dostalo do platobnej neschopnosti až 147 veľkých spoločností s obratom nad 50 miliónov EUR

02/5828 0911
Napíšte nám
Euler Hermes na Slovensku
Naším cieľom je chrániť vaše podnikanie a pomôcť vám uspieť. Poznatky o priemyselných odvetviach, spoločnostiach a krajinách vám pomôžu robiť jasné rozhodnutia s menším rizikom. Ponúkame efektívne riešenia v náročnom podnikateľskom prostredí, pričom chránime vaše podnikanie a finančné zdravie vášho podniku. Naše služby poistenia pohľadávok a riadenia rizík vám pomôžu obchodovať doma alebo v zahraničí a poistenie záruk uisťuje vašich obchodných partnerov, že zmluvné záväzky budú splnené. Údaje, ktoré vlastníme, identifikujú cieľové spoločnosti pre obchod a aké správne podmienky im ponúknuť. Monitorujeme hrozby pohľadávok a pomáhame vám vyhnúť sa finančným stratám a pochopiť finančnú stabilitu vašich obchodných partnerov. Keď sa váš partner dostane do platobnej neschopnosti, pomôžeme vám vymáhať vaše pohľadávky a vy sa zatiaľ môžete zameriavať na rozvoj vašej firmy.