Acenteler Listesi

ANKARA
A.Kutlugün Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti.


Adres: Kocasinan San Sit. 1189.Sok. No:12 Ostim Yenimahalle / Ankara

Tel: 0533 226 44 10       

Kontak Kişi: Esra Aytekin

e-mail: esra.aytekin@kutlugunsigorta.com

 

BURSA
Lidyalılar Sigorta Aracılık Hizmetleri 

23 Nisan Mh. Mithatpaşa Cd. Ofis Gökçadır No:22/16 Nilüfer / Bursa

Tel: 0532 792 01 91

Kontak Kişi: Selma Atik

e-mail: info@lidyalilarsigorta.com


ESKİŞEHİR
Özenir Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti.


Adres:  Hoşbudiye Mah. 732 Sok. 34 / 44 Tepebaşı / Eskişehir

Kontak Kişi: Fatih ÖzenirGSM: 0 533 563 63 20

Tel-Fax: 0222 330 40 60

e-mail: fatih@ozenirsigorta.com.tr

e-mail: fatih@fatihozenir.com.tr


İSTANBUL
Birsen Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş.


Adres: Acıbadem Cad. Kristal Apt. No:98 D.2 Kadıköy / İstanbul

Tel: 0216 428 31 28 

GSM: 0532 513 81 11

Kontak Kişi: Volkan Birsen

e-mail: volkan@birsensigorta.com

 

CRM Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş.

Adres: İçerenköy Mahallesi, Çetinkaya Sokak, Prestij Plaza, No:28/3 Ataşehir / İstanbul

Tel: 0216 906 06 99

Kontak Kişi: Barış Ayanoğlu

e-mail: baris.ayanoglu@crmsigorta.com

e-mail: selcuk.kaman@crmsigorta.com

 

Finansçı Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti.

Küçükbakkalköy Mahallesi, Beyaz Sardunya Sokak, Sardunya Apartmanı, No:1/18, Ataşehir / İstanbul

Tel: 0216 316 44 46

GSM: 0544 549 71 44

Kontak Kişi: Salman Özer

e-mail: salman.ozer@finanscisigorta.com

 

Finanszone Sigorta Aracılık Hizm. Acentesi

Adres: Bağlarbaşı Mah. Atatürk Cd. Sakarya Sk. Malte Plaza No:35/404 Maltepe / İstanbul

GSM: 0533 739 17 46

Tel: 0216 222 29 25

Kontak Kişi:Özgür Şıvan Şahinoğlu

e-mail: ozgur@finanszone.com

 

FRM Sigorta Aracılık Hiz. Ltd. Şti.

Adres: Bostancı, Prof. Dr. Ali Nihat Tarlan Cd No:62 D D:4, 34744 Kadıköy/İstanbul, Türkiye

Tel: 05322511298

Kontak Kişi: Figen Tekin

e-mail: f.tekin@frmsigorta.com

 

GF Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş.

Adres: İçerenköy Mahallesi, Çetinkaya Sokak, Prestij Plaza No.28/2 Ataşehir / İstanbul

Tel: 0532 641 11 60

Kontak Kişi: Gürcan Fidan

e-mail: gurcan@gfsigorta.com.tr

 

İstanbulFED Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti.

Adres: Oruçreis Mah. Tekstilkent Cad. No: 10-A D:204 (A-22/36) Esenler / İstanbul

Tel: 0212 438 31 77

Kontak Kişi: Ayşin Atılay

e-mail: aysin@istanbulfedsigorta.com

LF Sigorta Aracılık Hiz. Ltd. Şti.

Adres: Eğitim Mah.Kasap İsmail Mah No:4/5 Kadıköy / İstanbul

Tel: 0532 321 97 31

Kontak Kişi: Zuhal Özcan

e-mail: zuhal@lfsigorta.com


Mavidoruk Sigorta Acenteliği


Adres: 29 Ekim Cd Kuyumcukent Plaza:2 K:2 Güneşli / İstanbul

Tel: 0212 603 08 49

Kontak Kişi: Hatice Özkan

e-mail: hatice@mavidoruk.com


Mercan Sigorta Aracılık Hiz. A.Ş.

Adres: Kısıklı Cad.Nurbaba Sokak No:3 Kısıklı Üsküdar / İstanbul

Tel: 0216 318 90 20

Kontak Kişi: Cüneyt Şengün

e-mail: csengun@kaynak.com


MS Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş.

Adres: Selahattin Pınar Cad. Yaşarbey Sok. Birlik Apt. No:12/6 Mecidiyeköy / İstanbul

Tel: 0212 213 85 16

Kontak Kişi: Sebahaddin Cebeci

e-mail: sebahaddin@mssigorta.com.tr

 

Ram Sigorta Aracılık Hizmetleri

Adres: Ünalan Mah. Ayazma Cad. Çamlıca İş Merkezi A Blok K:3 Üsküdar / İstanbul

Tel: 0216 454 15 88 / 123

Kontak Kişi: Nevra Şahin

e-mail: nevras@ramsigorta.com.tr

 

Sistem Beştur Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti.

Adres: Dolapdere Cad. No:124 34373 Pangaltı - Şişli / İstanbul

Tel: 0212 234 40 43

Kontak Kişi: Mahmut Saraçoğlu

e-mail: sigorta@sistembestur.com.tr


Tanyıldızı Sigorta Acenteciliği

Adres: T16 İş Merkezi Meriç Cad. Kamelya Çarşı No: 26 Ataşehir / İstanbul

Tel: 0216 456 81 11 / 116

Kontak Kişi: Okan Sarı

e-mail: okan@tanyildizisigorta.com


İZMİR

ARKAS Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş.

Adres: Umurbey Mah. İşçiler Cad. No.143 Kat.4 Alsancak Konak / İzmir

Tel: 0232 477 77 78 - 0232 411 02 75

Faks: 0232 464 81 01

Kontak Kişi: Ayhan Yazan

e-mail: ayhan.yazan@arkassigorta.com.tr

 

Desim Sigorta Aracılık Hiz. Ltd. Şti.

Adres: 1362 Sok. No. 30 Büyük Çamlıbel İş Merkezi Kat 2 Daire 205 Çankaya - Konak / İzmir 

Tel: 0232 445 20 84

Kontak Kişi: Yeşim Dinç

e-mail: ydinc@desimsigorta.com


PRM Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti.


Adres: Vali Kızım Dirik Cad No.4 Gayret İş Merkezi Daire 705 Konak / İzmir

Tel: 0232 483 08 98

Kontak Kişi: Dicle Şuyalkınkaya

e-mail: dicle@prm.com.tr



KAYSERİ

A.N.D Sigorta Aracılık Hizmetleri

Adres:Gevher Nesibe Mah. Kurşunlu Sok. Besceli İşhanı No:1 D.202 K:1  Kocasinan/Kayseri

GSM: 0532 365 74 02


Kontak Kişi: Gökhan Küçükoğlu

 

KOCAELİ
Ertugral Sigorta Ara. Hiz. Ltd. Şti.


Adres: Alemdar Cad. No:14 Kat:2 D:7 (Otel Altınnal Karşısı) İzmit / Kocaeli

Tel: 0262 332 20 70

Kontak Kişi: Nazmi Ertuğral

e-mail: nazmi@ertugral.com.tr



ZONGULDAK
KDZ. Ereğli Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti.


Adres: Müfüt Mh.Uğur Mumcu Cd. Meftun İş Merkezi No:15/204 Karadeniz  Ereğli

Tel: 0372 322 73 14

Kontak Kişi: Mehmet Apaydın

e-mail: mehmet.apaydin@kdzereglisigorta.com 

 
+90 212 290 76 10
 
Sık Sorulan Sorular
 
Müşteri Hizmetleri